Vítejte

V jednopokojovém bytečku až se čtyřmi lůžky, s kuchyňkou,  prostornou koupelnou a samostatným WC.

V našem ubytování v centru města nabízíme poklidné prostory v přízemí domu, situované s výhledem do zahrady. I když budete pár metrů od náměstí, kaváren, vinoték a pizzerie budete mít zaručeně klidný, ničím nerušený spánek. 

V apartmánu nabízíme ubytování celoročně. Vytápění je zajištěno plynovým ústředním topením. Pokud k nám přijedete autem, parkovat  je možno v bezprostřední blízkosti na ulici, kde je od 8-17 hod. placené parkování. Můžete se ubytovat a poté svůj vůz přesunout na místa, kde je možné parkovat zdarma, nebo za minimální poplatek. Bohužel současná politika města nám neumožňuje příznivější řešení.  Byt má samostatný vchod přímo z Dlouhé ulice. Cyklisté mohou svá kola uschovat v nově postavené cyklověži , vzdálené par metrů od ubytování, nebo je možno kola  po dohodě zaparkovat přímo v domě. Totéž platí i pro vaše pejsky, pokud si  cestování bez nich neumíte představit, po dohodě je za poplatek ubytujeme.

Název našeho apartmánu vyplynul z toho, že byt je přímo naproti kostelu svaté Ludmily, na kapucínském náměstí. Zájemcům jsme schopni umožnit prohlídku tohoto časně barokního kostela.


Pokoj je vybaven televizí i wifi připojením. V kuchyni nechybí sporák s elektrickou troubou, lednicí, pračkou, překapávačem, toustovačem a mikrovlnnou troubou. Pro úplnou pohodu a pocit domácího prostředí nabízíme deky a polštáře plněné peřím.  

Nabízíme

Klidný prostor (zázemí?)pro váš odpočinek 

Náš apartmán je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají klidné, ničím nerušené prostředí. Ať už cestujete služebně, projíždíte a hledáte klidný odpočinek po náročném dni nebo chcete chodit po kopcích a pak načerpat síly na další den.  Možno platit na místě v hotovosti nebo i kartou. Jsme plátci DPH a vystavíme fakturu.

 V našem apartmánu se můžou pohodlně ubytovat 1,2-4 osoby. Obývací pokoj je vybaven manželským lůžkem o rozměru 160 x 200 cm. A rozkládacím gaučem, které je po rozložení též 160 x 200 cm a  svým charakterem  je určeno k dlouhodobému kvalitnímu spánku.