Vítejte

V jednopokojovém bytečku až se čtyřmi lůžky, s kuchyňkou,  prostornou koupelnou a samostatným WC.

V našem ubytování v centru města nabízíme poklidné prostory v přízemí domu, situované s výhledem do zahrady. I když budete pár metrů od náměstí, kaváren, vinoték a restaurací,  budete mít zaručeně klidný, ničím nerušený spánek. 

V apartmánu nabízíme ubytování celoročně. Vytápění je zajištěno plynovým ústředním topením, a jeho teplotu si můžete regulovat.  Pokud k nám přijedete autem, parkovat  je možno v bezprostřední blízkosti na ulici, kde je od 8-17 hod. placené parkování. Můžete se ubytovat a poté svůj vůz přesunout na místa, kde je možné parkovat zdarma, nebo za minimální poplatek. Bohužel současná politika města nám neumožňuje příznivější řešení.  Byt má samostatný vchod přímo z Dlouhé ulice. Cyklisté mohou svá kola uschovat v nově postavené cyklověži , vzdálené par metrů od ubytování, nebo je možno kola  po dohodě zaparkovat přímo v domě, v prostorách k tomu určených na dvoře.  Totéž platí i pro vaše pejsky, pokud si  cestování bez nich neumíte představit, po dohodě je za poplatek ubytujeme.

Název našeho apartmánu vyplynul z toho, že byt je přímo naproti kostelu svaté Ludmily, na kapucínském náměstí. Zájemcům jsme schopni umožnit prohlídku tohoto časně barokního kostela.


Pokoj je vybaven televizí i wifi připojením. V kuchyni nechybí sporák s elektrickou troubou, lednicí, pračkou, překapávačem, toustovačem a mikrovlnnou troubou. Pro úplnou pohodu a pocit domácího prostředí nabízíme deky a polštáře plněné peřím.  Připravený je malý  i minibar, kde je možno je za uvedený obnos občerstvit.

Nabízíme

Klidný prostor (zázemí?)pro váš odpočinek 

Náš apartmán je vhodný pro všechny, kteří vyhledávají klidné, ničím nerušené prostředí. Ať už cestujete služebně, projíždíte a hledáte klidný odpočinek po náročném dni nebo chcete chodit po kopcích a pak načerpat síly na další den.  Možno po předchozí domluvě platit na místě v hotovosti nebo i kartou. Jsme plátci DPH a vystavíme fakturu. Obvyklé je po potvrzení objednaného pobytu zaplatit zálohu  při rezervaci a doplatek dle další domluvy. Storno je možné učinit nejpozději 14 dnů před plánovaným příjezdem.

 V našem apartmánu se můžou pohodlně ubytovat 1,2-4 osoby. Obývací pokoj je vybaven manželským lůžkem o rozměru 160 x 200 cm. A rozkládacím gaučem, které je po rozložení též 160 x 200 cm a  svým charakterem  je určeno k dlouhodobému kvalitnímu spánku.